Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA
Bsm Mobilya Dekorasyon İnşaat San. Ve Tic. Ltd.Şti.

Bsm Mobilya Dekorasyon İnşaat San. Ve Tic. Ltd.Şti.

İLETİŞİM

Adres:
Akpınar Sanayi Bölgesi Yassıören Mah. Balkırı Sok. No: 19 Hadımköy
Telefon:
+90 (212) 670 20 57, (212) 780 07 84
Faks:
+90 (212) 670 20 58
E-Posta:
fabrika@bsmsandalye.com
Web Adresi:
www.bsmsandalye.com

BSM SANDALYE

Bsm Sandalye 1986 yılından beri kazandığı deneyimin verdiği güvenle, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, ileri teknoloji ve uyumlu ekibiyle bütünleştirerek, sektöründe doğru çözümler üretmeye devam etmektedir.

İstikrarlı ve azimli çalışması ile kaliteden ve güvenirliliğinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini hedef alarak, sektörün önemli firmaları arasında yer alan Bsm Sandalye; 10.000 m2 kapalı alan 2.000 m2 stok alanında kurmuş olduğu imalatında, otomatik makinalarla, ayda 50.000 adet sandalye, 12.500 adet masa üretmektedir.

Ürün kalitesinde malzeme kadar işçiliğinde önemli olduğunu bilen Bsm Sandalye; üretim sürecinin her bir aşamasında son derece titiz bir çalışma yürüterek ve en önemlisi seri imalatının ve kapasitesinin gücüyle, kaliteden taviz vermeden ekonomik üretim yapmayı başarmış, bu avantajını müşterilerine yansıtmıştır.

Yurt içinde önemli projelere imza atan Bsm Sandalye, faaliyetlerini yurt dışına taşıyarak; ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, İngiltere, Fransa, Almanya, Danimarka, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, Rusya, Azerbaycan, Irak, Cezayir ve İsrail’e sandalye ve masa ihracatı yapmaktadır.

Yirmi yılı aşkın sürede, sektöründe, sizinle birlikte büyüyen Bsm Sandalye, siz değerli müşterilerine hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Daha nice yıllara hep birlikte…

FİRMA GÖRSEL TANITIM

  • Bsm Mobilya Dekorasyon İnşaat San. Ve Tic. Ltd.Şti.
  • Bsm Mobilya Dekorasyon İnşaat San. Ve Tic. Ltd.Şti.

LOKASYON

FİRMA SEKTÖR KATILIMI