Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA
Cancan Makina

Cancan Makina

İLETİŞİM

Adres:
Yeşiltepe Mah. Modern San. Sit. 8030 Sok. No:15
Telefon:
+90 (264) 291 49 44
Faks:
+90 (264) 291 49 45
E-Posta:
info@cancan.com.tr
Web Adresi:
www.cancan.com.tr

HAKKIMIZDA

Firmamız, 1958 yılında merkezi Ankara olmak üzere kurucumuz, merhum babamız Salih ÖZÜUĞURLUtarafından Meyve presi ve mutfak cihazları tamiratı ile mutfak ve gıda sektörüne hizmet etmek üzerekurulmuştur. 1960 yılından beri ana imalat konusu portakal sıkma makinesi ve taze meyve suyu makineleriüretimi ile ‘Kalite, dayanıklılık, bol yedek parça hizmeti’ ile satış sonrasında da müşteri memnuniyeti hedefiyleTürkiye’nin en dayanıklı ve kaliteli portakal sıkma makinesini üretmiştir. Yıllarca müşteri memnuniyeti vekalite politikasını sürdürerek sektöründe kullanıcı tarafından tercih edilen ve aranan bir marka halinegelmiştir.

1994 yılında CANCAN® ismi ile marka tescilini mutfak ekipmanları ve endüstriyel mutfak makineleri dalındaaldıktan sonra tamiratını gerçekleştirdiği ve sorunlarını bilerek, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak, sektörde ihtiyaç duyulan makine gruplarının üretimini gerçekleştirmektedir.

Firmamız 2000 yılı haziran ayından itibaren faaliyetlerini ve üretimini 2. kuşak yönetim olarak Sakarya ilinde gerçekleştirmektedir. Firmamız her yıl bünyesine eklediği yeni ürünlerle ‘işlerinizi kolaylaştıran mutfak ekipmanları’ sloganı ile sektörün lokomotif firmalarından biri olarak çalışmalarına devam etmektedir.

FİRMA GÖRSEL TANITIM

  • Cancan Makina
  • Cancan Makina
  • Cancan Makina

LOKASYON

FİRMA SEKTÖR KATILIMI