Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA
Hotelya By Kolsan (Fabrika)

Hotelya By Kolsan (Fabrika)

İLETİŞİM

Adres:
Çavuşoğlu Mah. Barbaros Hayrettin Paşa Cad. No:81
Telefon:
+90 (216) 441 10 13
Faks:
+90 (216) 399 10 15
E-Posta:
info@hotelya.com.tr
Web Adresi:
www.hotelya.com.tr

HOTELYA by Kolsan

Otuz yıldır faaliyetini sürdüren firmamız, edinmiş olduğu deneyimler ile hareketli mobilya konusunda ülkemizde ve yurtdışında birçok seçkin projeye imza atmıştır. Gerçekleştirilen projelerin sonuçları, yaşadığımız gururu haklı çıkartmaktadır. Üretimimizin yaklaşık %60'ını yurtdışı projeleri oluşturmaktadır, bu projelerde de aranan firma olmak ürün kalitesi ve rekabet gücünü uluslararası pazarın düzeyine taşıdığımızı göstermektedir. 8.000m2'lik bir alanda yaklaşık 60 kişilik üretim kadromuz ve 2.000m2'lik mağazamızda konularında uzman mimari ekibimiz ile projelere sadece üretici ve satıcı olarak değil aynı zamanda çözüm ortağı olarak da destek vermekteyiz. Müşteri portföyümüzün %90'ını turizm sektörünün oluşturduğu bir ortamda genellikle mimari gruplarla çalışılmaktadır. Mimari ekiplerin tasarımlarını gerçekleştirdikleri her proje, ekibimiz tarafından hayata geçirilmektedir. Bu çok modern bir poliüretan sandalye olabileceği gibi, altın varaklı klasik bir koltuk da olabilmektedir. Yani biz müşterilerimize "Siz hayal edin, biz yapalım, hayata geçirelim." diyoruz.

Özellikle oturma grupları konusunda profesyonelleşmiş olan firmamız, hayal ettiğiniz her türlü ürünü doğru ergonomi koşulları içinde üretebilmektedir. Standart bir koleksiyon yerine isteğe, projeye ve mekana göre ürün üretebilmek firmamızın diğer bir çok rakiplerinden açık fark ile öne geçmesini sağlamaktadır. Geçen zaman içinde yapmış olduğumuz 300'ün üzerindeki otel projeleri bazı ihtiyaçları da doğal olarak beraberinde getirmiştir. 2010 yılı itibari ile de tüm iç mekan ürünlerimizi sergilediğimiz 2.000 m2'lik proje mağazamız, HOTELYA by Kolsan olarak hizmet vermeye başlamıştır. Firmamızın faaliyet konusu, müşterilerimiz tarafından tasarlanan projelere mimari açıdan destek vermek ve hareketli mobilya imalatı yanında Kolsan'ın yeni fabrikasındaki ahşap bölümü ve mimari ekibi ile sabit ahşap mobilyalarını da üretmektir. Daha önceleri hayata geçen otel projelerinde hareketli mobilya ile ilgili aklınıza gelen her türlü imalata (iç mekan, dış mekan, ofis mobilyaları...) cevap verebiliyordu.

Yeni yapılan yatırımların sonucunda Hotelya aracılığı ile sabit ahşap çözümleri ve üretimini de karşılayacak düzeye gelmiş bulunmaktayız. Böylelikle müşterilerimize tek bir firma ile muhatap olma lüksünü sunarak, çözüm üretebilme noktasına gelmiş bulunmaktayız. Mağazamız aracılığıyla perakende müşterilerine de hizmet verir hale geldik. Böylelikle bireysel tasarımların kısa sürede hayata geçirilmesinde de öncelik yapmış bulunmaktayız. Hotelya by Kolsan kısa süre içinde gerçekleştirdiği bir çok proje ile sektörün açığı olan konusunda uzman üretici profilini net olarak ortaya koymaktadır.

FİRMA GÖRSEL TANITIM

  • Hotelya By Kolsan (Fabrika)
  • Hotelya By Kolsan (Fabrika)
  • Hotelya By Kolsan (Fabrika)
  • Hotelya By Kolsan (Fabrika)
  • Hotelya By Kolsan (Fabrika)

FİRMA SEKTÖR KATILIMI