Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA
Denizer Endüstriyel Mutfak Üretim ve Paz. Ltd. Şti. (Fabrika)

Denizer Endüstriyel Mutfak Üretim ve Paz. Ltd. Şti. (Fabrika)

İLETİŞİM

Adres:
Tümsan Sanayi Sitesi 1.Kısım 6.Blok No:16
Telefon:
+90 (212) 486 06 27
Faks:
+90 (212) 486 06 47
E-Posta:
imalat@bilgemutfak.com
Web Adresi:
www.bilgemutfak.com

HAKKIMIZDA

1957 yılında küçük bir kalıp atölyesinde günümüz teknolojisine baktığımızda çok basit sayılabilecek imalatlarla sanayi hayatına başlayan "BİLGE" başlangıç tarihinden bu güne kadar geçen süreçte Oyuncak imalatı, Lpg Tüp imalatı ve Otomotiv yan sanayinden sonra Türkiye' ye paslanmaz çeliği ilk getiren ve hayatımıza sokan firmaların başında gelmektedir.

Bu gün profesyonel ve ev mutfağına yönelik paslanmaz çelikten mutfak gereçleri üreten firmaların öncülerindendir. Uzun yıllar standart ürün üretimlerinden sonra 2005 yılında Kasımpaşa'da açtığı mağaza kanalı ile kendi üretimlerinin yanısıra 50 yi aşkın üretici ve ithalatçı firmanın bayiliğini yaparak tüm işletme ve tesislerinin, Endüstriyel Mutfak konusunda gerekli malzeme çeşitleri ile proje uygulamalarında hizmet vermektedir.

Firmamız Endüstriyel Mutfak proje tasarımı ve uygulaması ile makine grubu, hazırlık, pişirme, taşıma, servis ve yıkama ekipmanları konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en uygun çözümleri sunmaya hazırdır.

FİRMA GÖRSEL TANITIM

  • Denizer Endüstriyel Mutfak Üretim ve Paz. Ltd. Şti. (Fabrika)
  • Denizer Endüstriyel Mutfak Üretim ve Paz. Ltd. Şti. (Fabrika)

LOKASYON

FİRMA SEKTÖR KATILIMI