Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA
Kubilay Endüstriyel Mutfak (Merkez)

Kubilay Endüstriyel Mutfak (Merkez)

İLETİŞİM

Adres:
Ataşehir Mahallesi Tatarlar Sok. No:2
Telefon:
+90 (424) 248 00 33
Faks:
+90 (424) 248 03 15
E-Posta:
info@kubilaymutfak.com
Web Adresi:
www.kubilaymutfak.com

HAKKIMIZDA

1960 yılında mutfak ekipmanları satış ve pazarlama ile başlayan Kubilay Endüstriyel Mutfak sektörde adından çok söz ettirmektedir. Yılların tecrübesini gelişen teknoloji ile harmanlayan Kubilay Endüstriyel mutfak ekipmanlarında, kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır.


2005 yılından sonra oluşturduğu pazar alanında çözüm ortaklarını arttıran daha dinamik ve daha gelişimci bir pazarlama sürecine giren işletmemiz, sürekli yeni ürünler sunarak, size daha iyi hizmet etmek için çalışmaktadır. Yenilikçi çizgisini ,kaliteden ödün vermeden koruyan Kubilay Endüstriyel, kusursuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Kubilay Endüstriyel Mutfak, alanında uzman pazarlama ekibi ile, uzun ve titiz çalışmalarıyla elde ettiği mutfak makinelerini ve ekipmanlarının, teknolojinin tüm imkan ve olanaklarını kullanarak pazarlamaktadır.

Yurt içi pazarda bilinen ve tercih edilen markalar Kubilay Endüstriyel`de mevcuttur. Çağın getirdiği yenilikleri, müşterilerinin istekleri ile birleştirerek, kendini ve pazarlama stratejisini sürekli geliştirmektedir. Sektöre ilk adım attığı zaman, ilkeli ve çalışkan bir yapıyı, saygın müşteri ilişkilerini, üstün kalite prensibini en üst seviyede tutabilmeyi hedefleyen Kubilay Endüstriyel, bugün ise geçmişte belirlediği hedeflere ulaşmış olmanın güveniyle, sektör liderliğini ele almış bir firma olmayı amaçlamaktadır.

Kubilay Endüstriyel imzasıyla sunulan her ürün, sizlere kalitenin keyfini ve rahatlığını yaşatacaktır. Kubilay ailesi, insana, topluma ve çevreye saygılı, yenilikçi bir kalite politikası benimsemiştir. Kubilay Endüstriyel, müşterilerini gelecekte de dostu olarak görmeyi temenni etmektedir. Kubilay Endüstriyel ailesi olarak, bize duyduğunuz güveni korumayı yaptığımız yatırımların en büyüğü olarak görüyoruz.

FİRMA GÖRSEL TANITIM

  • Kubilay Endüstriyel Mutfak (Merkez)
  • Kubilay Endüstriyel Mutfak (Merkez)

LOKASYON

FİRMA SEKTÖR KATILIMI