Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA
Mapa Mobilya ve Aksesuar Paz. A.Ş. ( Ikea İstanbul Ümraniye )

Mapa Mobilya ve Aksesuar Paz. A.Ş. ( Ikea İstanbul Ümraniye )

İLETİŞİM

Adres:
Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:62 Tepeüstü
Telefon:
+90 (216) 528 05 55
Faks:
+90 (216) 528 05 97
E-Posta:
mh@ikea.com.tr
Web Adresi:
www.ikea.com.tr

HAKKIMIZDA

Sizi müşterilerinize ve hayallerinize ulaştırıyoruz.

Güzel tasarımlı, kaliteli, kullanışlı binlerce çeşit mobilya ve aksesuarı düşük fiyata sunan IKEA mağazalarında; iş yeriniz için zevkinize uygun, yaratıcı ve pratik çözümler sizleri bekliyor. Ofis dolaplarından aydınlatmalara, dönen sandalyelerden masalara kadar aradığınız her ürünü birbirinden değişik modellerde bulabileceğiniz IKEA mağazalarında; IKEA Kurumsal Satış Departmanı, sizlere yoğun temponuzda iş yerinizi rahatlıkla dekore etmenizi sağlayacak kolaylıklar sunuyor.

IKEA Kurumsal'ın sağladığı kolaylıklarla yoğun iş temponuzu bölmenize de gerek kalmıyor. Dilerseniz web sitemizden ofis planlayıcısını ve sanal IKEA kataloğunu kullanarak ürünlerinizi seçiyor ve sipariş listenizi oluşturabiliyorsunuz. Siparişlerinizin sizin için toparlanması ve arzu edildiği taktirde anlaşmalı nakliye ve montaj şirketi ile koordineli olarak teklifinin oluşturulması da yine IKEA Kurumsal ekibinin sizin için verdiği hizmetler içinde yer alıyor.

Unutmamalıyız ki başarılı bir iş, sizi önce müşterilerinize sonra hayallerinize ulaştırır. Bunun için ilk adım; çalışacağınız ve vaktinizin çoğunu geçireceğiniz iş yerinizi doğru planlamak ile başlar. IKEA Kurumsal, kullanışlı IKEA mobilya ve aksesuarlarını, akıllı çözümler ile birleştirerek, iş yerinizi daha keyifli ve verimli bir çalışma ortamına dönüştürmeniz için size destek olur. IKEA Kurumsal ekibi, IKEA Mağazaları Showroom katında sizleri bekliyor.

Siz de iş hayatınıza farklılık katmak istiyorsanız IKEA Kurumsal departmanına uğramadan karar vermeyin.

FİRMA GÖRSEL TANITIM

  • Mapa Mobilya ve Aksesuar Paz. A.Ş. ( Ikea İstanbul Ümraniye )
  • Mapa Mobilya ve Aksesuar Paz. A.Ş. ( Ikea İstanbul Ümraniye )

FİRMA SEKTÖR KATILIMI