Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA
Maratem Eczacıbaşı Profesyonel Temizlik Ürünleri (Merkez)

Maratem Eczacıbaşı Profesyonel Temizlik Ürünleri (Merkez)

İLETİŞİM

Adres:
Rüzgarlı Bahçe Mah. Kavak Sok. No:20
Telefon:
+90 (216) 333 75 00
Faks:
+90 (216) 333 70 79
E-Posta:
info@eczacibasiprofesyonel.com
Web Adresi:
www.maratem.com.tr

HAKKIMIZDA

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu şirketlerinden biri olan Eczacıbaşı Profesyonel; profesyonel temizlik, hijyen, gıda ürünleri ve hizmetlerini bütünleşik çözümler sunarak işletmelerle buluşturuyor. Eczacıbaşı Profesyonel, müşteri odaklı uzman satış ekibi ve etkin satış sonrası servis hizmetleri sayesinde, müşterilerin ev dışı kullanım ihtiyaçlarını karşılayan Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alıyor.


Eczacıbaşı Profesyonel her biri kendi alanında uzman markaları ve hizmet kalitesi sayesinde müşterilerinin çözüm ortağı ve tercih edilen satış ve dağıtım firması olma vizyonu ile bir çok ürün çeşidi sunuyor.

A'dan Z'ye yüksek kalite ve hizmet standartları ile 10.000'den fazla işletmeye profesyonel çözümler sunan Eczacıbaşı Profesyonel, geniş ürün yelpazesi ile turizm, yiyecek-içecek, AVM, eğitim ve sağlık sektörlerine hizmet ediyor.

Eczacıbaşı Profesyonel “Temizlik Kağıdı Ürünleri”, “Temizlik ve Hijyen Ürünleri” ve “Gıda Ürünleri” olmak üzere 3 ana kategoride işletmelere ürün tedarik ediyor. Eczacıbaşı Profesyonel’in temizlik kağıdı markaları arasında; Selpak Professional ve Marathon; Temizlik ve Hijyen markaları arasında ise; Maratem, Tana Professional ve Dispo yer alıyor. Gıda markaları arasında ise; Oralet, Oralet Çay, Unifood, Nektar Natura, Splenda ve Cezbeli Kahve markaları yer alıyor.

Eczacıbaşı Profesyonel geniş ürün portföyünün yanı sıra, EP Akademi ile işletmelere eğitim, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. EP Akademi, müşterilerin karşılaştığı sorunları etkin, hızlı ve doğru bir şekilde çözmelerine yardımcı olup; yüksek standartta temizlik ve hijyen seviyesinin sağlanması için yönlendirici eğitimler veriyor.

FİRMA GÖRSEL TANITIM

  • Maratem Eczacıbaşı Profesyonel Temizlik Ürünleri (Merkez)

LOKASYON

FİRMA SEKTÖR KATILIMI