Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA
Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. (Merkez)

Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. (Merkez)

İLETİŞİM

Adres:
İçmeler Mah. D-100 Karayolu Cad. No:44A
Telefon:
+90 (850) 206 50 50
Çağrı Merkezi:
222 19 35
E-Posta:
info@pasabahce.com.tr
Web Adresi:
www.pasabahce.com.tr

HAKKIMIZDA

Şişecam Cam Ev Eşyası Grubu, Şişecam Topluluğu’nun en eski kuruluşu olan Paşabahçe Cam’ın öncülüğünde cam ev eşyası tasarım, üretim ve satışı; zincir ihtisas mağazacılığı ve kâğıt-karton ambalaj üretimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Paşabahçe Cam, güçlü dağıtım kanalı yapısı, geniş ürün yelpazesi, alanında örnek teşkil eden üretim becerisi ve müşteri odaklı stratejik yaklaşımlarıyla bugün sektöründe dünyada en büyük 3, Avrupa’da ise en büyük 2 şirketten biridir.

Paşabahçe Cam, üretim faaliyetlerini Türkiye’de Kırklareli, Eskişehir ve Denizli fabrikalarında, yurtdışında ise Bulgaristan ve Rusya Federasyonu’ndaki tesislerinde gerçekleştirmektedir. Yaklaşık 6.000 çalışanı ile bugün toplam 140 ülkeye ihracat yapan Paşabahçe’nin satışının %65’ini uluslararası satışları oluşturmaktadır.

Ana markaları “Paşabahçe” ve “Borcam”; alt markaları “Paşabahçe Porselen” ve “Paşabahçe Professional” ile ev, ikram ve endüstri olmak üzere üç farklı kesime hitap eden Paşabahçe Cam, müşterilerine 20 binin üzerinde farklı ürün seçeneği sunmaktadır.

Paşabahçe Mağazaları A.Ş., Grubun zincir ihtisas mağazacılığı alanında uzmanlaşmış şirketi olup, konusunda Türkiye’nin lider perakendecisidir. “Yaşam” ve “Butik” konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerine sunan Paşabahçe Mağazaları, Türkiye’de 12 ilde 46 lokasyonda ve İtalya’nın Milano kentinde olmak üzere, toplam 47 mağaza ile hizmet vermektedir.

Grup bünyesindeki Camiş Ambalaj Sanayii A.Ş. ise Şişecam Topluluğu’nun kaliteli kâğıt-karton ambalaj ihtiyacını karşılamakta ve gıda sektöründen beyaz eşyaya, elektronikten meyve sebzeye kadar pek çok sektörün kaliteli kâğıt-karton ambalaj ihtiyacına cevap vermektedir.

Paşabahçe Cam, yüksek pazar potansiyeline sahip yeni coğrafyalarda etkinliğini ve Paşabahçe marka gücünü artırarak, yaşama değer katan ürünleriyle global ölçekte tanınan ve tercih edilen lider cam ev eşyası şirketi olma hedefi doğrultusunda hareket etmektedir.

LOKASYON

FİRMA SEKTÖR KATILIMI