Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA

İstanbul Marriott Hotel Şişli’de Tay şeften Tayland yemekleri

İstanbul Marriott Hotel Şişli’de Tay şeften Tayland yemekleri
  • 11 Haziran 2018, 17:05
Deneyimli Tay Şef Orasa Lerch 9-25 Nisan tarihleri arasında Tay Mutfağı’nın en beğenilen yemeklerini İstanbul Marriott Hotel Şişli’de lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor. Hindistan cevizi sütüyle hazırlanan aromatik çorbalar, Tay yemek kültürünün vazgeçilmezi, sulu yemek anlamına gelen kırmızı ve yeşil köri çeşitleri, farklı damak tatlarına hitap eden geleneksel et, tavuk ya da deniz mahsulleri seçenekleri başta olmak üzere bir çok Tay lezzeti mönüde misafirlerin beğenisine sunuluyor.

İstanbul Marriott Hotel Şişli lezzet tutkunlarını Nisan ayında Tay Mutfağı ile karşılıyor. 20 yılı aşkın süredir Tay yemeklerinde uzmanlaşan Tay Şef Orasa Lerch kendine özgü tarzı ile hazırladığı geleneksel Tay lezzetleriyle 9-25 Nisan tarihleri arasında damaklarda unutulmaz tatlar bırakmaya hazırlanıyor. Etkinlik kapsamında, bu muhteşem lezzetlerin nasıl hazırlandığını öğrenmek isteyenler için Tay Mutfağı Atölyesi, şefin en beğenilen spesiyallerini özel sunumlar ve içecek eşleşmeleriyle beraber şefin sofrasında tatmak isteyenler için de Chef’s Table etkinlikleri düzenleniyor.

Şef Lerch, Marriott Şişli’de 9-25 Nisan tarihleri arasında sunulacak Tay mönüsünde Hindistan cevizi sütüyle hazırlanan aromatik çorbalar, Tay yemek kültürünün vazgeçilmezi, sulu yemek anlamına gelen kırmızı ve yeşil köri çeşitleri, farklı damak tatlarına hitap eden geleneksel et, tavuk ya da deniz mahsulleri seçenekleri başta olmak üzere bir çok Tay lezzetini misafirlerin beğenisine sunuyor. Buna ek olarak, daha özel ve kişiselleştirilmiş bir Tay Mutfağı deneyimi için dört farklı Chef’s Table düzenleniyor. Bu benzersiz deneyimi kaçırmak istemiyorsanız acele edin. Sadece 13 ve 20 Nisan’da gerçekleşecek Chef’s Table etkinlikleri için sınırlı sayıda yer mevcut.

Sebze meyve oyma sanatıyla yakından ilgilenen ve bu alanda başarılı işlere imza atan Şef Lerch, meraklılarına Tay yemeklerini öğretmek üzere 9-25 Nisan tarihleri arasında İstanbul Marriott Hotel Şişli’de atölyeler de düzenliyor.

Kapp Mutfak
İnoksan

INDUSTRY GUİDE TURKEY

Turizm, konaklama ve yeme-içme dünyasının en uzun soluklu ve en çok takip edilen yayını olan Gastronomi Turkey By Rafine’yi hazırlayan Rafine Medya tarafından hayata geçirilen Industry Guide Turkey, Türkiye’deki konaklama ve yeme-içme sektörlerinin en geniş kapsamlı satın alma rehberi olarak hazırlandı. Otel, restoran, lokanta, cafe, catering işletmelerinin yanı sıra hastaneler, okullar, askeri yemekhaneler gibi kurum ve kuruşların endüstriyel mutfaklarından sunumlarına kadar ihtiyacı olan ürünleri tedarik edebilecekleri Türkiye’nin önde gelen firmaları, bu rehberle tek kaynakta toplandı.

RAFİNE MEDYA

Tekdüze ve standartlaşmış yayıncılık anlayışını ‘rafine’ ederek her biri yaratıcı nitelikler taşıyan içerikler üretmek üzere yola çıktık. Özgün ve sağlam temeller üzerinde yükselen fikirlerimiz, mesleki birikim ve uzmanlığımızdan geliyor. Yeni yola çıktık dediğimize bakmayın, aslında uzun yıllardır bu işin içinde olan tecrübeli bir ekibiz. Başladığı her projeye aynı heyecanla sarılan dinamik ve yetenekli bu ekip, şimdi köklü yayınlarımızı yeni bir çatı altında üretmek üzere bir araya geldi. Rafine Medya, her türlü geleneksel, dijital ve online yayına yüksek standartlarda, yaratıcı ve yenilikçi içerikler üretmek üzere doğdu. Gerek iş ortaklarımız gerekse iş geliştirme ve pazarlama ekibimizle pek çok sektörün nabzını tutmakla kalmayıp, firmaları dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlarla buluşturma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.