Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA

Porland, Küresel İnovasyon Ödülü’nü kazandı

Porland, Küresel İnovasyon Ödülü’nü kazandı
  • 01 Şubat 2019, 10:37
Türkiye’de porselen sektörünün önde gelen firmalarından Porland, Amerika’da IHA Fuarı’nın düzenlediği GIA (Global Innovation Awards) yani Küresel İnovasyon Ödülü’nü kazandı.
İsmetiye Cad.
Mercan / İstanbul
Tel: +90 212 5133625
Faks: +90 212 5133625
www.porland.com.tr
mercan@porland.com.tr

1976 yılından bugüne sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da önde gelen porselen üreticilerinden biri olan Porland, Şikago’da IHA’nın (International Housewares Association) düzenlediği fuarda, Türkiye’yi temsilen önemli bir ödüle hak kazandı. Dünyanın önde gelen ödüllerinden biri olan ve ev ürünleri perakende sektöründeki genel mükemmellik, inovasyon ve yaratıcı görsel düzenleme konularını onurlandıran, GIA (Global Innovation Awards) yani Küresel İnovasyon Ödülü, Mart 2019 tarihinde düzenlenecek olan Şikago fuarında Porland’a takdim edilecek. GIA ödüllerinin başlangıcı olan 2000 yılından bu yana, 47 ülkeden; 430 markanın, perakende mağazacılık alanında aldığı bu ödül; ürünlerin tasarımından üretimine, mağaza konseptinden ürünlere, inovatif süreçlerden görsel çalışmalara kadar olan tüm süreçleri kapsayan, oldukça kapsamlı bir ödül.

Bilecik’te kendi tesislerinde, porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen ‘Masaüstü, Mutfak, Ev-dekor, Tekstil ve Banyo’ kategorilerindeki ürünleriyle de müşterilerin her türlü alışveriş gereksinimine cevap veren; bakış açısında sanatın ve yeniliğin önemli bir yere sahip olduğu Porland, tasarıma ve tasarımcıya verdiği değerle de her sezon özellikle masaüstü trendlere ve gastronomiye yön veren önemli çalışmalar yapıyor. Bu çalışmaların meyvesini, kazandığı bu ödülle toplayan Porland; 1.600’ü aşkın çalışanı, 40bin metrekare konsept mağazaları, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretimi, 370 bin metrekare üretim tesisleriyle gerek yurtiçinde gerek yurtdışında tanınan, takip edilen, inovatif yaklaşımları ve vizyonuyla çığır açan bir dünya markası.

www.porland.com

Kapp Mutfak
İnoksan

INDUSTRY GUİDE TURKEY

Turizm, konaklama ve yeme-içme dünyasının en uzun soluklu ve en çok takip edilen yayını olan Gastronomi Turkey By Rafine’yi hazırlayan Rafine Medya tarafından hayata geçirilen Industry Guide Turkey, Türkiye’deki konaklama ve yeme-içme sektörlerinin en geniş kapsamlı satın alma rehberi olarak hazırlandı. Otel, restoran, lokanta, cafe, catering işletmelerinin yanı sıra hastaneler, okullar, askeri yemekhaneler gibi kurum ve kuruşların endüstriyel mutfaklarından sunumlarına kadar ihtiyacı olan ürünleri tedarik edebilecekleri Türkiye’nin önde gelen firmaları, bu rehberle tek kaynakta toplandı.

RAFİNE MEDYA

Tekdüze ve standartlaşmış yayıncılık anlayışını ‘rafine’ ederek her biri yaratıcı nitelikler taşıyan içerikler üretmek üzere yola çıktık. Özgün ve sağlam temeller üzerinde yükselen fikirlerimiz, mesleki birikim ve uzmanlığımızdan geliyor. Yeni yola çıktık dediğimize bakmayın, aslında uzun yıllardır bu işin içinde olan tecrübeli bir ekibiz. Başladığı her projeye aynı heyecanla sarılan dinamik ve yetenekli bu ekip, şimdi köklü yayınlarımızı yeni bir çatı altında üretmek üzere bir araya geldi. Rafine Medya, her türlü geleneksel, dijital ve online yayına yüksek standartlarda, yaratıcı ve yenilikçi içerikler üretmek üzere doğdu. Gerek iş ortaklarımız gerekse iş geliştirme ve pazarlama ekibimizle pek çok sektörün nabzını tutmakla kalmayıp, firmaları dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlarla buluşturma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.