Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA

Reyhan Şahin Endüstriyel Mutfak; Çanakkale ve çevresinin çözüm ortağı

Reyhan Şahin Endüstriyel Mutfak; Çanakkale ve çevresinin çözüm ortağı
  • 19 Temmuz 2018, 10:48
Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Reyhan Şahin, “Ekipman yerleşimi, satışı, montajı, taahhüt olarak bu işlerin hepsini karşılıyoruz. Çanakkale’de bunları yapabilecek ilk firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diyor.
Barabaros Mah. Troya Cad. No85/1
Merkez / Çanakkale
Tel: +90 533 1310544
Faks: +90 533 1310544
http://rsendustriyelmutfak.com
info@rsendustriyelmutfak.com

Reyhan Şahin Endüstriyel Mutfak; hotel, restoran, fastfood zincirleri, hastaneler, üniversiteler, bankalar, cafeler, pastaneler, iş merkezleri, ofis binaları gibi işletmelerin gıda servis danışmanlığı, komple mutfak projelendirmesi, uygulanması ve danışmalığı hizmetlerini vermek üzere Çanakkale’de faaliyet gösteriyor. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Reyhan Şahin, “Ekipman yerleşimi, satışı, montajı, taahhüt olarak bu işlerin hepsini karşılıyoruz. Çanakkale’de bunları yapabilecek ilk firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diyor.

Reyhan Şahin Endüstriyel Mutfak, Çanakkale’de endüstriyel mutfak alanında bir ilke imza atarak 2017 Ocak yılında kuruldu. Reyhan Şahin Endüstriyel Mutfak, kurucusu Reyhan Şahin’in sektörde 2002 yıllından bu yana edindiği aşçılık, işletmecilik, eğitmenlik, şantiye yönetimi, mutfak ekipman satış-montaj gibi tecrübeler doğrultusunda hotel, restoran, fastfood zincirleri, hastaneler, üniversiteler, bankalar, cafeler, pastaneler, iş merkezleri, ofis binaları gibi işletmelerin gıda servis danışmanlığı, komple mutfak projelendirmesi, uygulanması ve danışmalığı hizmetlerini veriyor. Uzman ve dinamik proje yöneticileri, teknik kadrosuyla hizmet veren firma, endüstriyel ekipmanın kullanımı, sahip olunan koşul ve istenilen sonuçlara göre sistemlerde seçim yapma, kurulum, mönü ve personel eğitimi konularında çeşitli workshoplara ve danışmanlıklara da imza atıyor.

Reyhan Şahin, Çanakkale bölgesini tercih etme sebepleriyle ilgili şu bilgileri veriyor: “Çanakkale hiç bilmediğimiz bir bölgeydi. Piyasa araştırması üzerine bu bölgeye yoğunlaştım. Çanakkale, turizmin darbe yediği bu günlerde, yerel halk turizmi olarak ayakta kalan bir yer. Bu çok güzel. Çanakkale kültür ve eğitim anlamında çok gelişmiş bir bölge olmasına rağmen teknoloji, özellikle endüstriyel mutfak teknolojisi alanında çok fazla ilgi gösterilmemiş bir yer. Bölge daha çok İstanbul ve Bursa’dan hizmet alıyordu. Biz Çanakkale’de endüstriyel mutfak, çamaşırhane ve yemekhanelerde projelendirme, satış taahhüt olarak hizmet veren ilk şirket olarak faaliyet göstermeye başladık. Bu da Çanakkale’de çok ilgi çekti. Beklediğimden daha hızlı dönüşler aldık.”

İmpeks’in bölge dağıtım bayisi

Reyhan Şahin Endüstriyel Mutfak, Çanakkale’de, işletim şeması doğru, HACCP gıda güvenliği kuralları çerçevesinde, yatırımcı ve işletmecilere yüksek teknoloji ve kaliteli çözüm gerektiren mutfak, bar, açık büfe ve açık mutfaklar konusunda projelendirme yapıyor. Bununla birlikte sadece Türkiye değil, dünya mutfağının da yoğun ilgisini barındıran, beş kıtaya milyon Dolarlık ihracat hacmi olan İnoksan firmasının ve dünya mutfağı ihracatının önder ismi olan 600 kalem civarında gıda ürününü tüketiciyle tanıştıran İmpeks firmasının yetkili bayii olarak hizmet veriyor. Reyhan Şahin, çalıştıkları markalarla ilgili şu bilgileri veriyor: “Pişirme gereçleri, endüstriyel mutfak ve çamaşırhanelerde yerli ve ithal markalarla çalışıyoruz. Bunun yanı sıra İmpeks’in bölge dağıtım bayisi olarak faaliyet gösteriyoruz. İmpeks, bugün içlerinde Unilever Exports’un ürünleri Colman’s ve Hellmann’s, ünlü şef Jamie Oliver’ın sosları, dünya devi içecek markası Ocean Spray ve Amerika’nın en büyük Meksika Mutfağı üreticisi Bruce Foods Corporation gibi 40’tan fazla firma ve markanın distribütörlüğünü, 600’ü aşkın ürün kaleminin ithalatını gerçekleştiriyor. İmpeks ürünleriyle ilgili olarak sadece Çanakkale’ye değil, yukarıda Edirne bölgesi, aşağıda Edremit’e kadar dağıtım hizmeti sunuyoruz. Masaüstü sunum ve pişirme ekipmanlarında; Kapp, Altınbaşak, Lava ve Mar For Home firmalarının ürünlerini satıyoruz.”

www.rsendustriyelmutfak.com

Kapp Mutfak
İnoksan

INDUSTRY GUİDE TURKEY

Turizm, konaklama ve yeme-içme dünyasının en uzun soluklu ve en çok takip edilen yayını olan Gastronomi Turkey By Rafine’yi hazırlayan Rafine Medya tarafından hayata geçirilen Industry Guide Turkey, Türkiye’deki konaklama ve yeme-içme sektörlerinin en geniş kapsamlı satın alma rehberi olarak hazırlandı. Otel, restoran, lokanta, cafe, catering işletmelerinin yanı sıra hastaneler, okullar, askeri yemekhaneler gibi kurum ve kuruşların endüstriyel mutfaklarından sunumlarına kadar ihtiyacı olan ürünleri tedarik edebilecekleri Türkiye’nin önde gelen firmaları, bu rehberle tek kaynakta toplandı.

RAFİNE MEDYA

Tekdüze ve standartlaşmış yayıncılık anlayışını ‘rafine’ ederek her biri yaratıcı nitelikler taşıyan içerikler üretmek üzere yola çıktık. Özgün ve sağlam temeller üzerinde yükselen fikirlerimiz, mesleki birikim ve uzmanlığımızdan geliyor. Yeni yola çıktık dediğimize bakmayın, aslında uzun yıllardır bu işin içinde olan tecrübeli bir ekibiz. Başladığı her projeye aynı heyecanla sarılan dinamik ve yetenekli bu ekip, şimdi köklü yayınlarımızı yeni bir çatı altında üretmek üzere bir araya geldi. Rafine Medya, her türlü geleneksel, dijital ve online yayına yüksek standartlarda, yaratıcı ve yenilikçi içerikler üretmek üzere doğdu. Gerek iş ortaklarımız gerekse iş geliştirme ve pazarlama ekibimizle pek çok sektörün nabzını tutmakla kalmayıp, firmaları dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlarla buluşturma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.