Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA

S2000 Mutfak kalitesi şimdi de 3’üncü havalimanında

S2000 Mutfak kalitesi şimdi de 3’üncü havalimanında
  • 25 Mart 2019, 09:56
S2000 Mutfak, yeni açılan İstanbul Havalimanı’nda 16 farklı noktadaki projeleri tamamlamak için hız kesmeden çalışmaya devam ediyor. Teşhir dolapları, soğutucular ve mutfak ekipmanları ile S2000 Mutfak, kalite ve profesyonellik arayan firmaların tercihi oldu.
Gürsel Mah. Şevket Paşa Cad. No:20/2
Kağıthane / İstanbul
Tel: +90 212 2212620
Faks: +90 212 2212620
www.s2000.com.tr
info@s2000.com.tr

İstanbul'un Avrupa yakasında, Karadeniz kıyısındaki Tayakadın ile Akpınar köyleri arasındaki 6,5 km2 alana yıllık 200 milyon yolcu kapasiteye çıkarılabilen terminali ile İstanbul Yeni Havalimanı, birbirinden bağımsız altı pisti olacak şekilde yapıldı. Tüm etaplarının tamamlanması ile yıllık 94 milyon yolcuya hizmet veren Atlanta Uluslararası Havalimanı'nı geçerek dünyanın en yüksek yolcu kapasiteli havalimanı olması bekleniyor.

S2000 Mutfak, yeni açılan İstanbul Havalimanı’nda 16 farklı noktadaki projeleri tamamlamak için hız kesmeden çalışmaya devam ediyor. Teşhir dolapları, soğutucular ve mutfak ekipmanları ile S2000 Mutfak, kalite ve profesyonellik arayan firmaların tercihi oldu. Mood-up, Taze Fresh, You Sushi Restoran, Tadında Anadolu, Tickerzade Restoran, Brawmark, Türk Cusine, Plus Kitchen, Grap Go Cafe gibi pek çok mekanın özgün tasarımları gerçekleştirildi, üretim ve montaj aşamaları ise devam ediyor. Teslim edilen projelerden ilki MVNCH Cafe oldu. MVNCH Cafe’nin üç şubesinin komple mutfak projeleri kullanıma hazır hale getirildi. S2000 tasarımı göz dolduran teşhir ünitesi ile MVNCH Cafe müşterilerini bekliyor.

S2000, 30 yılı aşkın tecrübesi, yenilikçi ve şık tasarımları ile her mekana özel çözümler sunuyor. Tasarıdan üretime, montajdan satış sonrası hizmetlerine kadar her alanda müşteri memnuniyetini ve profesyonelliği ön planda tutarak başarılı projelere imza atmaya devam ediyor.

Kapp Mutfak
İnoksan

INDUSTRY GUİDE TURKEY

Turizm, konaklama ve yeme-içme dünyasının en uzun soluklu ve en çok takip edilen yayını olan Gastronomi Turkey By Rafine’yi hazırlayan Rafine Medya tarafından hayata geçirilen Industry Guide Turkey, Türkiye’deki konaklama ve yeme-içme sektörlerinin en geniş kapsamlı satın alma rehberi olarak hazırlandı. Otel, restoran, lokanta, cafe, catering işletmelerinin yanı sıra hastaneler, okullar, askeri yemekhaneler gibi kurum ve kuruşların endüstriyel mutfaklarından sunumlarına kadar ihtiyacı olan ürünleri tedarik edebilecekleri Türkiye’nin önde gelen firmaları, bu rehberle tek kaynakta toplandı.

RAFİNE MEDYA

Tekdüze ve standartlaşmış yayıncılık anlayışını ‘rafine’ ederek her biri yaratıcı nitelikler taşıyan içerikler üretmek üzere yola çıktık. Özgün ve sağlam temeller üzerinde yükselen fikirlerimiz, mesleki birikim ve uzmanlığımızdan geliyor. Yeni yola çıktık dediğimize bakmayın, aslında uzun yıllardır bu işin içinde olan tecrübeli bir ekibiz. Başladığı her projeye aynı heyecanla sarılan dinamik ve yetenekli bu ekip, şimdi köklü yayınlarımızı yeni bir çatı altında üretmek üzere bir araya geldi. Rafine Medya, her türlü geleneksel, dijital ve online yayına yüksek standartlarda, yaratıcı ve yenilikçi içerikler üretmek üzere doğdu. Gerek iş ortaklarımız gerekse iş geliştirme ve pazarlama ekibimizle pek çok sektörün nabzını tutmakla kalmayıp, firmaları dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlarla buluşturma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.