Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA

Selimiye’de keyifli butik tatilin adresi: Badem Çiçeği Butik Otel

Selimiye’de keyifli butik tatilin adresi: Badem Çiçeği Butik Otel
  • 11 Haziran 2018, 17:00
Adını Selimiye Köyü’nün bademlerinden alan Badem Çiçeği Butik Otel, bir yandan sakinlik içinde huzurlu ortamıyla, bir yandan da birkaç adım uzaklıkta köyün neşesi ve hareketliliğiyle misafirlerini ağırlıyor. Öte yandan Badem Mantı’nın lezzetli mönüsünden Kayseri ve Kastamonu usulü mantı, çiğbörek, özel asma yaprağıyla etli yaprak sarma gibi Türk Mutfağı’ndan eşsiz lezzetler sizleri bekliyor.

Türkiye’nin eşsiz güzellikteki tatil destinasyonlarından Marmaris-Selimiye’nin merkezinde 2014 yılında bu yana hizmet veren Badem Çiçeği Butik Otel, bir yandan sakinlik içinde huzurlu ortamıyla, bir yandan da birkaç adım uzaklıkta köyün neşesi ve hareketliliğiyle misafirlerini ağırlıyor. Adını Selimiye Köyü’nün bademlerinden alan Badem Çiçeği, köyün içinde saklı bir dinginlikle karşılıyor sizi. Sükunetten kopup köyün hareketine dahil olmak istediğinizde birkaç adım atmanız yeterli, sahildesiniz… Denize bakan odaları, sükunetin büyüsüne kapılıp dalıp dalıp gittiğiniz tatlı uykulara sebep olan yemyeşil çimlerin üzerine atılmış minderleri, neşeli kahvaltılara ve bol sohbetli beş çaylarına ev sahipliği yapan terasıyla Badem Çiçeği, gün doğumundan gün batımına her anınızı unutulması mümkün olmayan anılara dönüştürüyor.

Güne yumuşak bir “merhaba”

Sabahın ilk saatlerinde uyananlardansanız, güne denizle başlayabilirsiniz. Sabah denizinin sükunetinden, renginden, kokusundan faydalanmakla kalmayarak, güne bu denli yumuşak bir dokunuşla “merhaba” demenin keyfini çıkarabilirsiniz. Kahvaltı sonrası sükuneti bozmadan güne devam etmek isterseniz, kitabınızı alıp sahildeki şezlonglarda tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Bu arada güneşe eşlik eden karayelin esintisi ise içinizi ferahlatacak ve keyfinizi katlayacak. Eğer “Tatilde biraz da hareket lazım” diyorsanız; trekking, dalış, yelken, doğa yürüyüşü gibi aktiviteler de sizleri bekliyor.

Kapp Mutfak
İnoksan

INDUSTRY GUİDE TURKEY

Turizm, konaklama ve yeme-içme dünyasının en uzun soluklu ve en çok takip edilen yayını olan Gastronomi Turkey By Rafine’yi hazırlayan Rafine Medya tarafından hayata geçirilen Industry Guide Turkey, Türkiye’deki konaklama ve yeme-içme sektörlerinin en geniş kapsamlı satın alma rehberi olarak hazırlandı. Otel, restoran, lokanta, cafe, catering işletmelerinin yanı sıra hastaneler, okullar, askeri yemekhaneler gibi kurum ve kuruşların endüstriyel mutfaklarından sunumlarına kadar ihtiyacı olan ürünleri tedarik edebilecekleri Türkiye’nin önde gelen firmaları, bu rehberle tek kaynakta toplandı.

RAFİNE MEDYA

Tekdüze ve standartlaşmış yayıncılık anlayışını ‘rafine’ ederek her biri yaratıcı nitelikler taşıyan içerikler üretmek üzere yola çıktık. Özgün ve sağlam temeller üzerinde yükselen fikirlerimiz, mesleki birikim ve uzmanlığımızdan geliyor. Yeni yola çıktık dediğimize bakmayın, aslında uzun yıllardır bu işin içinde olan tecrübeli bir ekibiz. Başladığı her projeye aynı heyecanla sarılan dinamik ve yetenekli bu ekip, şimdi köklü yayınlarımızı yeni bir çatı altında üretmek üzere bir araya geldi. Rafine Medya, her türlü geleneksel, dijital ve online yayına yüksek standartlarda, yaratıcı ve yenilikçi içerikler üretmek üzere doğdu. Gerek iş ortaklarımız gerekse iş geliştirme ve pazarlama ekibimizle pek çok sektörün nabzını tutmakla kalmayıp, firmaları dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlarla buluşturma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.