Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA

Walter’s Coffee 3’üncü yaşını kutluyor

Walter’s Coffee 3’üncü yaşını kutluyor
  • 11 Haziran 2018, 17:03
2015 yılında Kadiköy Moda’da ilk şubesiyle kahveci konseptine yeni bir anlayış getiren Walter’s Coffee, 29 Mart’ta 3’üncü yılını doldurdu.

29 Mart 2015 tarihinde Kadıköy Moda’da hizmete başlayan ve kahve laboratuvarı konseptiyle 3’üncü nesil kahveciler arasında farklı bir yer edinen Walter’s Coffee, 3’üncü yaşını kutluyor. Açıldığı günden bu yana hem geleneksel hem de sosyal medyada büyük etki yaratan Walter’s Coffee dünya çapında bir zincir marka olma yolunda hızla ilerliyor. 2016’da açılan New York şubesi ve 2017’de açılan Dubai şubelerinden sonra şimdi de Katar’ın başkenti Doha’da açtığı yeni şubeyle dünyaya yayılmaya devam ediyor. Walter’s Coffee ayrıca Türkiye’deki 3’üncü nesil kahveciler arasında sosyal medyada en çok takipçisi olan marka olarak da öne çıkıyor.

Nisan ayı içerisinde ‘W Talks’ adında bir söyleşi dizisine de ev sahipliği yapmaya başlayacak olan Walter’s Coffee 3’üncü yaşını doldururken, müdavimlerini ve kahve severleri yeniliklerle buluşturmaya devam edecek.

Kapp Mutfak
İnoksan

INDUSTRY GUİDE TURKEY

Turizm, konaklama ve yeme-içme dünyasının en uzun soluklu ve en çok takip edilen yayını olan Gastronomi Turkey By Rafine’yi hazırlayan Rafine Medya tarafından hayata geçirilen Industry Guide Turkey, Türkiye’deki konaklama ve yeme-içme sektörlerinin en geniş kapsamlı satın alma rehberi olarak hazırlandı. Otel, restoran, lokanta, cafe, catering işletmelerinin yanı sıra hastaneler, okullar, askeri yemekhaneler gibi kurum ve kuruşların endüstriyel mutfaklarından sunumlarına kadar ihtiyacı olan ürünleri tedarik edebilecekleri Türkiye’nin önde gelen firmaları, bu rehberle tek kaynakta toplandı.

RAFİNE MEDYA

Tekdüze ve standartlaşmış yayıncılık anlayışını ‘rafine’ ederek her biri yaratıcı nitelikler taşıyan içerikler üretmek üzere yola çıktık. Özgün ve sağlam temeller üzerinde yükselen fikirlerimiz, mesleki birikim ve uzmanlığımızdan geliyor. Yeni yola çıktık dediğimize bakmayın, aslında uzun yıllardır bu işin içinde olan tecrübeli bir ekibiz. Başladığı her projeye aynı heyecanla sarılan dinamik ve yetenekli bu ekip, şimdi köklü yayınlarımızı yeni bir çatı altında üretmek üzere bir araya geldi. Rafine Medya, her türlü geleneksel, dijital ve online yayına yüksek standartlarda, yaratıcı ve yenilikçi içerikler üretmek üzere doğdu. Gerek iş ortaklarımız gerekse iş geliştirme ve pazarlama ekibimizle pek çok sektörün nabzını tutmakla kalmayıp, firmaları dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlarla buluşturma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.