Türkiye Endüstri Satın Alma Rehberi Logo
Öztiryakiler Tepe Banner 728x90
  • ARA

Hakkımızda

Industry Guide Turkey, Türkiye’deki konaklama ve yeme-içme sektörlerinin en geniş kapsamlı satın alma rehberi olarak hazırlandı. Otel, restoran, lokanta, cafe, catering işletmelerinin yanı sıra hastaneler, okullar, askeri yemekhaneler gibi kurum ve kuruşların endüstriyel mutfaklarından sunumlarına kadar ihtiyacı olan ürünleri tedarik edebilecekleri Türkiye’nin önde gelen firmaları, bu rehberle tek kaynakta toplandı. Horeca sektörüne hizmet veren tüm ana sektörler ve onların alt sektörleri, firma tanıtımları, sektörel makaleler ve güncel haberlerle Industry Guide Turkey’de buluştu. Tüm Türkiye genelinde horeca sektörünün satın alma kararını veren isimlere ulaşan Industry Guide Turkey, konaklama ve yeme-içme işletmelerini tedarikçi firmalarla buluşturan 2018 yılının en önemli yayını olarak büyük bir titizlikle hazırlandı. Horeca sektörünün bu vazgeçilmez satın alma kataloğu, ayrıca Türkiye’deki en geniş dağıtım ağına sahip olmasıyla da fark yaratıyor.

USB Hafıza Kartı ile tüm sektörler her an yanınızda

Industry Guide Turkey, basılı haliyle horeca sektörü profesyonellerinin elinin altındaki en önemli başvuru kaynağı olmasının yanı sıra teknolojik avantajlarıyla da fark yaratıyor. Industry Guide Turkey ile birlikte dağıtılan USB Hafıza Kartı ile rehberin tüm içeriğine bilgisayardan da ulaşmak mümkün. Horeca sektörünün önde gelen firmaları, işletmelerin ihtiyacı olan ürünler, sektörlerle ilgili makaleler ve değerlendirmeler, yeni trendler ve çok daha fazlası Industry Guide Turkey USB Hafıza Kartı ile her an sektör profesyonellerinin yanında olacak.

www.industryguideturkey.com firmalar ve ürünler bir tık uzağınızda

Industry Guide Turkey, basılı hali ve USB Hafıza Kartı’nın yanı sıra satın almacılara web sitesiyle de horeca sektörüne bir tık uzaklıkta. Industry Guide Turkey Horeca Satın Alma Rehberi’nin içeriğine bir tıkla ulaşabilmeyi sağlayan www.industryguideturkey.com, bunun da ötesinde hem tedarikçileri hem de satın almacıları tek çatı altında buluşturan önemli bir e-platform olarak öne çıkıyor. Konaklama ve yeme-içme sektörünün önde gelen firmalarının güncel bilgilerine ve en yeni ürünlerine ulaşma imkanı sunan web sitesi, bu anlamda adeta sürekli açık olan bir fuar niteliğinde… Horeca sektörü profesyonellerinin ihtiyaç duydukları hizmet veya ürünü, istedikleri her an, tek platformda görüp inceleyebilecekleri www.industryguideturkey.com, bu özelliğiyle de tedarikçilerin de hedef kitlelerine doğrudan ulaşmasında en doğru adres…

Kapp Mutfak

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ    

Endüstri sektöründeki firma, ürün ve gelişmelerden ücretsiz haberdar olmak için abone olun.
=  
İnoksan

INDUSTRY GUİDE TURKEY

Turizm, konaklama ve yeme-içme dünyasının en uzun soluklu ve en çok takip edilen yayını olan Gastronomi Turkey By Rafine’yi hazırlayan Rafine Medya tarafından hayata geçirilen Industry Guide Turkey, Türkiye’deki konaklama ve yeme-içme sektörlerinin en geniş kapsamlı satın alma rehberi olarak hazırlandı. Otel, restoran, lokanta, cafe, catering işletmelerinin yanı sıra hastaneler, okullar, askeri yemekhaneler gibi kurum ve kuruşların endüstriyel mutfaklarından sunumlarına kadar ihtiyacı olan ürünleri tedarik edebilecekleri Türkiye’nin önde gelen firmaları, bu rehberle tek kaynakta toplandı.

RAFİNE MEDYA

Tekdüze ve standartlaşmış yayıncılık anlayışını ‘rafine’ ederek her biri yaratıcı nitelikler taşıyan içerikler üretmek üzere yola çıktık. Özgün ve sağlam temeller üzerinde yükselen fikirlerimiz, mesleki birikim ve uzmanlığımızdan geliyor. Yeni yola çıktık dediğimize bakmayın, aslında uzun yıllardır bu işin içinde olan tecrübeli bir ekibiz. Başladığı her projeye aynı heyecanla sarılan dinamik ve yetenekli bu ekip, şimdi köklü yayınlarımızı yeni bir çatı altında üretmek üzere bir araya geldi. Rafine Medya, her türlü geleneksel, dijital ve online yayına yüksek standartlarda, yaratıcı ve yenilikçi içerikler üretmek üzere doğdu. Gerek iş ortaklarımız gerekse iş geliştirme ve pazarlama ekibimizle pek çok sektörün nabzını tutmakla kalmayıp, firmaları dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlarla buluşturma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.